PIC16F527-I/P
Productnummer DigiKey
PIC16F527-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F527-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 20DIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 1,5KB (1K x 12) FLASH 20-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC16F527-I/P Modellen
Fabr.
EEPROM-grootte
64 x 8
Serie
RAM-grootte
68 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 8x8b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Through-hole
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
20-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, WDT
Verpakking / doos
20-DIP (0,300", 7,62mm)