PIC16F57-I/SP
Productnummer DigiKey
PIC16F57-I/SP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F57-I/SP
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3KB FLASH 28SPDIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3KB (2K x 12) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-modellen
PIC16F57-I/SP Modellen
RAM-grootte
72 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Type oscillator
Extern
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kernprocessor
PIC
Type montage
Through-hole
Kerngrootte
8-bit
Apparaatpakket leverancier
28-SPDIP
Snelheid
20MHz
Verpakking / doos
28-DIP (0,300", 7,62mm)