PIC16F616-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F616-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F616-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16QFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
EDA/CAD-modellen
PIC16F616-I/ML Modellen
RAM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 8x10b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
20MHz