PIC16F616-I/ST
Productnummer DigiKey
PIC16F616-I/ST-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F616-I/ST
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14TSSOP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 14-TSSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F616-I/ST Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 8x10b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
PIC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
14-TSSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
14-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)