PIC16F616T-I/ST
Productnummer DigiKey
PIC16F616T-I/STTR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC16F616T-I/STCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC16F616T-I/STDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F616T-I/ST
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14TSSOP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 14-TSSOP
EDA/CAD-modellen
PIC16F616T-I/ST Modellen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 8x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
14-TSSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
14-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)