PIC16F628A-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F628A-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F628A-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28QFN
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA/CAD-modellen
PIC16F628A-I/ML Modellen
Serie
EEPROM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
224 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3V ~ 5,5V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz