PIC16F639-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC16F639-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F639-I/SS
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 20-SSOP
EDA/CAD-modellen
PIC16F639-I/SS Modellen
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
8-bit
Apparaatpakket leverancier
20-SSOP
Snelheid
20MHz
Verpakking / doos
20-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)