PIC16F676-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F676-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F676-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 16QFN
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
Fabr.
EEPROM-grootte
RAM-grootte
64 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 8x10b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz