PIC16F677-E/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F677-E/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F677-E/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20QFN
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)
EDA/CAD-modellen
PIC16F677-E/ML Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 12x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Snelheid
20MHz