PIC16F677-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F677-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F677-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20QFN
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F677-I/ML Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
128 x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 12x10b
Kernprocessor
PIC
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
8-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz