PIC16F687T-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F687T-I/MLTR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC16F687T-I/MLCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC16F687T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F687T-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20QFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)
EDA/CAD-modellen
PIC16F687T-I/ML Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
128 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 12x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz