PIC16F688-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F688-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F688-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 16QFN
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
EDA/CAD-modellen
PIC16F688-I/ML Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 8x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz