PIC16F690-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F690-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F690-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)
EDA/CAD-modellen
PIC16F690-I/ML Modellen
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 12x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz