PIC16F690-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC16F690-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F690-I/SS
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP
EDA/CAD-modellen
PIC16F690-I/SS Modellen
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 12x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
20-SSOP
Verpakking / doos
20-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)