PIC16F690T-E/SS
Productnummer DigiKey
PIC16F690T-E/SSTR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC16F690T-E/SSCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC16F690T-E/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F690T-E/SS
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP
EDA/CAD-modellen
PIC16F690T-E/SS Modellen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 12x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Snelheid
20MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
20-SSOP
Verpakking / doos
20-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)