PIC16F753-I/P
Productnummer DigiKey
PIC16F753-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F753-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14DIP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 14-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC16F753-I/P Modellen
RAM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 8x10b; D/A 1x9b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
14-PDIP
Verpakking / doos
14-DIP (0,300", 7,62mm)