PIC16F76-I/SP
Productnummer DigiKey
PIC16F76-I/SP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F76-I/SP
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SPDIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-modellen
PIC16F76-I/SP Modellen
RAM-grootte
368 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 5x8b
Type oscillator
Extern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SPDIP
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-DIP (0,300", 7,62mm)