PIC16F872-I/SP
Productnummer DigiKey
PIC16F872-I/SP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F872-I/SP
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SPDIP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-modellen
PIC16F872-I/SP Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
EEPROM-grootte
64 x 8
RAM-grootte
128 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 5x10b
Type oscillator
Extern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, SPI
Apparaatpakket leverancier
28-SPDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-DIP (0,300", 7,62mm)