PIC16F877A-I/PT
Productnummer DigiKey
PIC16F877A-I/PT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F877A-I/PT
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA/CAD-modellen
PIC16F877A-I/PT Modellen
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
368 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 8x10b
Type oscillator
Extern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz