PIC16F882-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC16F882-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F882-I/SS
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SSOP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 28-SSOP
EDA/CAD-modellen
PIC16F882-I/SS Modellen
EEPROM-grootte
128 x 8
RAM-grootte
128 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 11x10b
Type oscillator
Intern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SSOP
Verpakking / doos
28-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)