PIC16F886-I/SO
Productnummer DigiKey
PIC16F886-I/SO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F886-I/SO
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC
EDA/CAD-modellen
PIC16F886-I/SO Modellen
Verpakking
Buis
RAM-grootte
368 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 11x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)