PIC16LF1518-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC16LF1518-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16LF1518-I/SS
Beschrijving
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SSOP
EDA/CAD-modellen
PIC16LF1518-I/SS Modellen
RAM-grootte
1K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 17x10b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SSOP
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)