PIC18F14K50-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC18F14K50-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F14K50-I/SS
Beschrijving
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 18K Microcontrollers IC 8-bit 48MHz 16KB (8K x 16) FLASH 20-SSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC18F14K50-I/SS Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
768 x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 11x10b
Kernprocessor
PIC
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
8-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
48MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART, USB
Apparaatpakket leverancier
20-SSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
20-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)