PIC18F23K20-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC18F23K20-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F23K20-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 18K Microcontrollers IC 8-bit 64MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA/CAD-modellen
PIC18F23K20-I/ML Modellen
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
512 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 11x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
64MHz