PIC18F2580-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC18F2580-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F2580-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 18F Microcontrollers IC 8-bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA/CAD-modellen
PIC18F2580-I/ML Modellen
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
1,5K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 8x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
40MHz