PIC18F25K20-I/SP
Productnummer DigiKey
PIC18F25K20-I/SP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F25K20-I/SP
Beschrijving
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SPDIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 18K Microcontrollers IC 8-bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-modellen
PIC18F25K20-I/SP Modellen
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
1,5K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 11x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
64MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SPDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, HLVD, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-DIP (0,300", 7,62mm)