PIC18F25K80-I/SO
Productnummer DigiKey
PIC18F25K80-I/SO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F25K80-I/SO
Beschrijving
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 18K Microcontrollers IC 8-bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SOIC
EDA/CAD-modellen
PIC18F25K80-I/SO Modellen
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
3,6K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 8x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
64MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
ECANbus, I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, LVD, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)