PIC18F25Q10-I/SP
Productnummer DigiKey
PIC18F25Q10-I/SP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F25Q10-I/SP
Beschrijving
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SPDIP
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 18Q Microcontrollers IC 8-bit 64MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-SPDIP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC18F25Q10-I/SP Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
2K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Kernprocessor
PIC
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
8-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
64MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SPDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-DIP (0,300", 7,62mm)