PIC18F26K80-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC18F26K80-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F26K80-I/SS
Beschrijving
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 18K Microcontrollers IC 8-bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SSOP
EDA/CAD-modellen
PIC18F26K80-I/SS Modellen
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
3,6K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 8x12b
Type oscillator
Intern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
64MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
ECANbus, I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, LVD, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)