PIC18F45K50-I/MV
Productnummer DigiKey
PIC18F45K50-I/MV-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F45K50-I/MV
Beschrijving
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40UQFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 18K Microcontrollers IC 8-bit 48MHz 32KB (16K x 16) FLASH 40-UQFN (5x5)
EDA/CAD-modellen
PIC18F45K50-I/MV Modellen
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 25x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
48MHz