PIC18F47K42-E/P
Productnummer DigiKey
PIC18F47K42-E/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F47K42-E/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 40DIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 18F Microcontrollers IC 8-bit 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 40-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC18F47K42-E/P Modellen
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
8K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 35x12b; D/A 1x5b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Snelheid
64MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
40-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, DMA, HLVD, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
40-DIP (0,600", 15,24mm)