PIC18F55K42T-I/PT
Productnummer DigiKey
PIC18F55K42T-I/PT-TR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC18F55K42T-I/PT-CT-ND - Cut Tape (CT)
PIC18F55K42T-I/PT-DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F55K42T-I/PT
Beschrijving
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48TQFP
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 18K Microcontrollers IC 8-bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 48-TQFP-EP (7x7)
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
2K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 43x12b; D/A 1x5b
Kernprocessor
PIC
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
8-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
64MHz