PIC18F8520T-I/PT
Productnummer DigiKey
PIC18F8520T-I/PTTR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC18F8520T-I/PTCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC18F8520T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F8520T-I/PT
Beschrijving
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 80TQFP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 18F Microcontrollers IC 8-bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
EDA/CAD-modellen
PIC18F8520T-I/PT Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 16x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
40MHz