PIC18F8520T-I/PT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | PIC18F8520T-I/PT |
Beschrijving | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 80TQFP |
Standaard levertijd fabrikant | 5 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PIC PIC® 18F Microcontrollers IC 8-bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | PIC18F8520T-I/PT Modellen |
Categorie | Grootte programmageheugen |
Fabr. | Soort programmageheugen FLASH |
Serie | EEPROM-grootte 1K x 8 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | RAM-grootte 2K x 8 |
Status onderdeel Actief | Spanning - voeding (Vcc/Vdd) 4,2V ~ 5,5V |
DigiKey programmeerbaar Geverifieerd | Dataconvertors A/D 16x10b |
Kernprocessor PIC | Type oscillator Intern |
Kerngrootte 8-bit | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C (TA) |
Snelheid 40MHz | Type montage Opbouwmontage |