PIC18LF14K22-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC18LF14K22-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18LF14K22-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20QFN
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 18K Microcontrollers IC 8-bit 64MHz 16KB (8K x 16) FLASH 20-QFN (4x4)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC18LF14K22-I/ML Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
512 x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 12x10b
Kernprocessor
PIC
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
8-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
64MHz