PIC24F04KA201-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC24F04KA201-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24F04KA201-I/SS
Beschrijving
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20SSOP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 4KB (1,375K x 24) FLASH 20-SSOP
EDA/CAD-modellen
PIC24F04KA201-I/SS Modellen
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 9x10b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
20-SSOP
Verpakking / doos
20-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)