PIC24F08KA101-I/SO
Productnummer DigiKey
PIC24F08KA101-I/SO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24F08KA101-I/SO
Beschrijving
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20SOIC
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 8KB (2,75K x 24) FLASH 20-SOIC
EDA/CAD-modellen
PIC24F08KA101-I/SO Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
1,5K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Opbouwmontage
Apparaatpakket leverancier
20-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
20-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)