PIC24F08KA101T-I/SS is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Microchip Technology
Op voorraad: 148
Gegevensblad
PIC PIC® XLP™ 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 8KB (2,75K x 24) FLASH 20-SSOP
PIC24F08KA101T-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC24F08KA101T-I/SS-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24F08KA101T-I/SS
Beschrijving
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20SSOP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC24F08KA101T-I/SS Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
RAM-grootte
1,5K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Opbouwmontage
Apparaatpakket leverancier
20-SSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
20-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)