PIC24F08KA102-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC24F08KA102-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24F08KA102-I/ML
Beschrijving
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 28QFN
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 8KB (2,75K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA/CAD-modellen
PIC24F08KA102-I/ML Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
1,5K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz