PIC24F16KA102-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC24F16KA102-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24F16KA102-I/ML
Beschrijving
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28QFN
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 16KB (5,5K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC24F16KA102-I/ML Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
1,5K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 9x10b
Kernprocessor
PIC
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
16-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz