PIC24F16KA102-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC24F16KA102-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24F16KA102-I/SS
Beschrijving
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SSOP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 16KB (5,5K x 24) FLASH 28-SSOP
EDA/CAD-modellen
PIC24F16KA102-I/SS Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
1,5K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 9x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)