PIC24F16KA102T-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC24F16KA102T-I/MLTR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC24F16KA102T-I/MLCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC24F16KA102T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24F16KA102T-I/ML
Beschrijving
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28QFN
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 16KB (5,5K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA/CAD-modellen
PIC24F16KA102T-I/ML Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
1,5K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 9x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz