PIC24FJ1024GA606T-I/MR
Productnummer DigiKey
PIC24FJ1024GA606T-I/MR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ1024GA606T-I/MR
Beschrijving
IC MCU 16BIT 1MB FLASH 64QFN
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 1MB (341,5K x 24) FLASH 64-QFN (9x9)
RAM-grootte
32K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 16x10b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz