PIC24FJ128GA310-I/PT
Productnummer DigiKey
PIC24FJ128GA310-I/PT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ128GA310-I/PT
Beschrijving
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)
EDA/CAD-modellen
PIC24FJ128GA310-I/PT Modellen
RAM-grootte
8K x 8
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 24x10/12b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz