PIC24FJ128GA702-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC24FJ128GA702-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ128GA702-I/SS
Beschrijving
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SSOP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 28-SSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC24FJ128GA702-I/SS Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
16K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 10x12b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
PIC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
16-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SSOP
Connectiviteit
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)