PIC24FJ128GB206-I/MR
Productnummer DigiKey
PIC24FJ128GB206-I/MR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ128GB206-I/MR
Beschrijving
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64VQFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 64-VQFN (9x9)
EDA/CAD-modellen
PIC24FJ128GB206-I/MR Modellen
RAM-grootte
96K x 8
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 16x10b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz