PIC24FJ256GA702-I/SO
Productnummer DigiKey
PIC24FJ256GA702-I/SO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ256GA702-I/SO
Beschrijving
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 28SOIC
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 256KB (85,5K x 24) FLASH 28-SOIC
EDA/CAD-modellen
PIC24FJ256GA702-I/SO Modellen
RAM-grootte
16K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 10x12b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SOIC
Connectiviteit
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)