PIC24FJ256GA702-I/SP
Productnummer DigiKey
PIC24FJ256GA702-I/SP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ256GA702-I/SP
Beschrijving
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 28SPDIP
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 256KB (85,5K x 24) FLASH 28-SPDIP
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
16K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 10x12b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
PIC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
16-bit
Type montage
Through-hole
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SPDIP
Connectiviteit
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-DIP (0,300", 7,62mm)