PIC24FJ32GA002-I/SP
Productnummer DigiKey
PIC24FJ32GA002-I/SP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ32GA002-I/SP
Beschrijving
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SPDIP
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-modellen
PIC24FJ32GA002-I/SP Modellen
RAM-grootte
8K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 10x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SPDIP
Connectiviteit
I2C, PMP, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-DIP (0,300", 7,62mm)