PIC24FJ32GA002T-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC24FJ32GA002T-I/SSTR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC24FJ32GA002T-I/SSCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC24FJ32GA002T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ32GA002T-I/SS
Beschrijving
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SSOP
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 28-SSOP
EDA/CAD-modellen
PIC24FJ32GA002T-I/SS Modellen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 10x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SSOP
Connectiviteit
I2C, PMP, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)